Katamarany Zatoka – ładne apartamenty na sprzedaż nad morzem.

Data dodania: 02.12.2019


Mieszkanie nad morzem jawi się jako piękne marzenie. Zwykle kojarzy się z małą odległością do plaży i cudownym widokiem targanych wiatrem fal. Doskonałym pomysłem jest sprawienie sobie mieszkania niedaleko takiego miejsca, aby w każdej chwili móc skorzystać z uroków okolicy, jakiej nie znajdzie się nigdzie indziej. Piękna okolica i wysoki standard wykończenia dostępnych w niej mieszkań to wszystko, czego trzeba by spełnić swoje marzenie.

Standard wnętrza

Nie tylko okolica jednak się liczy, ale również miejsce, w którym mielibyśmy zamieszkać. Wysoki komfort wykończenia wnętrza, metraż odpowiadający naszym potrzebom i niewielka zabudowa to naprawdę wiele. Dobrze jest zastanowić się nad zakupem mieszkania w kameralnych inwestycjach, które pozwalają na zachowanie spokoju i poczucia przynależności do mniejszej społeczności. Dwa, może trzy piętra gustownie zaprojektowanych budynków mieszkalnych przyciągają spojrzenia, a ich otoczenie zieloną trawą i stosunkowo niskim ogrodzeniem sprawia, że czujemy się jak w innym, przyjemniejszym świecie.

apartamenty nad morzem

Sąsiedztwo plaży

Kilkadziesiąt metrów od apartamentów znajduje się plaża i upragnione morze, które ukoi nasze nerwy i sprawi, że poczujemy, co oznacza prawdziwy odpoczynek, a to w dzisiejszych czasach naprawdę cenna rzecz. Kiedy tylko zechcemy wrócić do czterech ścian, to wystarczy, że odwrócimy się i skierujemy około pięćdziesięciu metrów od brzegu, dzięki czemu bardzo szybko znajdziemy się w domu, na ciepłej herbacie, na kanapie pod kocem.